Haber
Hatay’da enkaz kaldırma çalışmaları yarın 22 mahallede devam edecek
![](https://karaisaliajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/hatayda-enkaz-kaldirma-calismalari-yarin-22-mahallede-devam-edecek-mGpwLYsR.webp)
Hatay Valiliği, Antakya ve Denfe ilçelerinde meydana gelen depremlerde yıkılan binaların enkaz kaldırma çalışmalarının yarın 22 mahallede devam edeceğini duyurdu.
Valilikten yapılan açıklamada, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından Antakya ile Defne, Apaydın, Odabaşı, Küçükdalyan, Fevzi Paşa, Pir Ali, Akcurun, Sümerler, Harbiye, Gökçegöz’de enkaz kaldırma çalışmalarının başladığı bildirildi. , Hüseyinli, Çekmece, Büyükdalyan, Yeşilova. , Küçük Alaattin, İyilik, Aşağıoba, Esentepe, Altınçay, Akevler, Kışlasaray, Ulucami, Haraparası mahalleleri.
Açıklamada, bina sakinlerinin diledikleri takdirde enkaz kaldırma çalışmalarına eşlik edebilecekleri belirtildi.